Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on lis 28, 2019 in Wnętrze |

Wybieramy piekarnik do nowoczesnej kuchni! Na co zwrócić uwagę?

Wybieramy piekarnik do nowoczesnej kuchni! Na co zwrócić uwagę?

Zanim nasza kuchnia zyska perfekcyjny i zgodny z najnowszymi trendami wystrój, powinniśmy przeanalizować własne potrzeby i wybrać wyposażenie, które pozwoli nam na funkcjonalną aranżację tej przestrzeni. Trudno wyobrazić sobie kuchnię bez piekarnika, który zagwarantuje nam przygotowanie domowego ciasta lub aromatycznej pieczeni – na jakie aspekty warto zwrócić uwagę, wybierając to urządzenie?

Piekarnik i płyta indukcyjna – dobrana para?

Jeśli nasza kuchnia ma zachwycać nowoczesnym charakterem, dobrym pomysłem będzie wybór piekarnika do zabudowy. Urządzenie, w połączeniu ze zlokalizowaną nad nim płytą indukcyjną, podkreśli minimalistyczne wzornictwo pomieszczenia. Bogactwo rozwiązań, jakie oferuje nam obecnie rynek AGD bez większych problemów pomaga tworzyć zgrane duety, które zaskoczą nas swoja funkcjonalnością i bogactwem funkcji. To właśnie dzięki takim rozwiązaniom gotowanie i pieczenie w domowym zaciszu stanie się sprawne i przyjemne. Na jakie innowacyjne rozwiązania warto zwrócić uwagę, wybierając piekarnik?

Technologia w służbie smaku

Multifunkcyjne piekarniki zapewniają bogactwo rozwiązań, dzięki którym domowe wypieki mogą być jeszcze lepsze. Chcąc wyposażyć kuchnię w nowy sprzęt, możemy zdecydować się na wielopoziomowy piekarnik, we wnętrzu którego bez problemu zmieszczą się zarówno blacha na ciasto, jak i naczynia żaroodporne. Unikalna technologia najnowszych piekarników sprawia, że bez problemu możemy przygotowywać w tym samym czasie zarówno domową szarlotkę, jak i aromatyczną rybę bez obaw o przenikające się zapachy. Odpowiednio dobrane naczynia do opiekania, w połączeniu z najnowszą innowacyjnymi rozwiązaniami, zadbają o satysfakcjonujące rezultaty kulinarnych podbojów.

Osobisty szef kuchni

Na tym jednak nie koniec udogodnień, jakie może zaoferować nam nowoczesny piekarnik. Funkcje takie jak wykorzystanie pary w procesie pieczenia czy przydatna podczas pieczenia mięs termosonda to rozwiązania, które czynią przygotowanie domowych wypieków jeszcze łatwiejszym. Nowoczesna kuchnia może nawet zostać wyposażona w sprzęt, który posiada zintegrowaną ze smartfonem kamerę oraz zapamiętuje parametry pieczenia w zależności od wybranego poprzez aplikację mobilna przepisu. Innowacyjne rozwiązania sprawiają, że urządzenie to może działać niczym prawdziwy szef kuchni. Z takim wsparcie ryzyko kuchennych niepowodzeń maleje, pozostawiając pełne pole do popisu zarówno miłośnikom przygotowywania domowych wypieków, jak i tym, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki w tym zakresie.