Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on lut 13, 2022 in Okna |

Firanki do kuchni w stylu angielskim

Firanki do kuchni w stylu angielskim

Każda idealna pani domu z pietyzmem dobiera poszczególne dodatki w swoim wnętrzu. To jednak nie tylko dodatki ale również istotne elementy wystroju. Jednym z nich jest na pewno oprawa i dekoracja okien . Jest to szczególnie problematyczne jeśli chcesz stworzyć wyjątkową kuchnie. Jednym ze sposób jest wykorzystanie mniej popularnego stylu na przykład angielskiego. Jednak jak dobrać dodatki, żeby stworzyć w naszym wnętrzu niepowtarzalny nastrój? To wbrew pozorom bardzo łatwe!

Styl angielski – czym się wyróżnia?

Ten styl wyróżnia się elegancją i jasnym wnętrzem. Jest zarówno bardzo delikatny ale również konsekwentny. Znajdziemy w nim bielone meble oraz delikatne kwiatowe wzory. To właśnie te dwie cechy warto postawić sobie przed oczami w trakcie wyboru dekoracji okiennych. Na pewno sprawdza się tutaj delikatne krótkie góralki, które równocześnie nie będą zasłaniać zbyt dużej części ściany. Oczywiście powinny one być idealnie białe, jednak możesz się pokusić o delikatny wzór zarówno w formie białego haftu, jak i kolorowych zdobień. Obie wersje doskonale sprawdza się dodając delikatnego i romantycznego charakteru twojej kuchni.

Firanki do kuchni w stylu angielskim – informacje

Jeśli poszukujesz firanek idealnych do takie wnętrza, to nie musisz stawiać na nudne firanki w białe kwiatki, które wyglądają jak wyciągnięte z babcinej szafy. W zależności od pory roku czy też zbliżających się akurat świat możesz sobie pozwolić na szaleństwo. Możesz mieć nawet kilka kompletów. Sprawdza się zarówno jednolite białe firanki, jak i te w kolorowe kwiaty. Możesz się również pokusić o gotowe zestawy imitujące zasłonki wiązane wstążką. Każda z tych wariacji doskonale sprawdzi się w jasnym wnętrzu kuchni. Możesz się nawet zastanowić nad dodatkiem kolorowych zasłonek, które podkreśla romantyczny charakter twojej kuchni. W końcu wszystko zależy od ciebie.
W tego rodzaju wnętrzu sprawdza się również tiulowe firanki o całkiem sporej objętości. One również podkreśla delikatny i romantyczny wystrój wnętrza. W ten sposób twoja kuchnia może wyglądać naprawdę zjawiskowo. Dodatkowo możesz co jakiś czas zmienić wygląd kuchni za pomocą dekoracji okiennych. To szczególnie ważne w różnych porach roku, a przecież kuchnia to jedno z tych miejsc, w których spędzasz całkiem sporo czasu.
Warto o tym pomyśleć szczególnie że względu na zapachy charakterystyczne dla kuchni a tym samym wsiadających w firanki. W końcu warto je regularnie zmieniać z wielu powodów. Nie tylko estetycznych czy kuchennych.