Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on mar 30, 2018 in Okna |

Idealne lustro

Idealne lustro

Lusterko kochane, powiedz proszę, kto jest najpiękniejszy na świecie? – znana bajka, znane pytanie. W idealnym lustrze znajdzie się idealne odbicie – bez zakrzywień, deformacji. Idealne lustro można czyścić bez problemów. Bo idealne lustro jest po prostu idealne, czyli takie jak lustra Wrocław.

Lustro jest to element stricte dekoracyjny. Spełnia bardzo ważną funkcję w każdym domu. Bez lustra nie potrafimy po prostu się obejść. Lustra najczęściej dekorują przedpokój i sypialnię. A niezbędnym elementem są w łazienkach. Jak wykonać toaletę, makijaż bez spojrzenia na swoje odbicie? To zadanie jest po prostu awykonalne.

Lustra są zazwyczaj oprawiane w piękną ramę. Jest to więc pomysł na swoistą dekorację wnętrz. A dekoracja lustrzana może być zarówno w stylu nowoczesnym, jak i klasycznym – retro. Ramy mogą być drewniane, pozłacane, posrebrzane, mosiężne, ze skóry. Lustra w szklanej oprawie pasują do wnętrz nowoczesnych i glamour. Idealnym wyposażeniem garderoby i sypialni będzie lustro stojące. W sklepach są dostępne lustra Wrocław w różnych rozmiarach, a także o różnym kształcie – prostokątne, owalne, trójkątne.