Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on sty 13, 2021 in Wnętrze |

Samodzielne dekoracje do domu. Sprawdź, jak prosto i szybko, zrobisz samodzielnie oryginalny wazon do domu.

Samodzielne dekoracje do domu. Sprawdź, jak prosto i szybko, zrobisz samodzielnie oryginalny wazon do domu.

Słoik jest świetnym pojemnikiem, który doskonale nadaje się do przechowywania wielu rzeczy. Wystarczy delikatnie go ozdobić, by stanowił przepiękna dekoracje, lub stał się prezentem dla bliskich. Aby ozdobić słoik diy, wystarczy kilka rzeczy, które z pewnością posiada każdy w swoim domu. Sprawdź, jak wykorzystać je, do zrobienia pięknego słoika.

Jak wykonać dekoracje do domu, przy użyciu słoika?

Słoiki, które najczęściej znajdują się w naszych domach, to odpady, które najczęściej lądują w koszu na śmieci. To duży błąd. Wystarczy kilka rzeczy, by taki prosty, zwyczajnie wyglądający słoik, stał się fantastyczną dekoracją.
Jak wykonać piękny, oryginalny oraz nowoczesny wazon ze słoika? Do wykonania wazonu, wystarczy duży słoik, w dowolnym kształcie, farba, najlepiej w sprayu, choć równie dobrze sprawdzi się farba akrylowa, sznurek jutowy oraz dowolna zawieszka.
Aby wykonać oryginalny wazon, wystarczy dokładnie oczyścić oraz osuszyć słoik. Następnie, należy pokryć go farbą. Jeśli do malowania wybierzesz farbę w sprayu, koniecznie zachowaj odstęp minimum 20 cm, by na powierzchni słoika, nie powstały zacieki. Następnie owiń go przy górnej krawędzi sznurkiem jutowym, zawiązując niedużą kokardę. Już na tym etapie, słoik prezentuje się dobrze. Jeśli marzysz o oryginalnej dekoracji, do słoika możesz przyczepić dowolną zawieszkę, na przykład szyszkę, korę czy metalową figurkę. Tak wykończony słoik, z pewnością będzie oryginalną dekoracją, która stanie się częścią wyposażenia wnętrz mieszkania, urządzonego niemal w każdym stylu.
Wykonanie wazonu ze słoika, nie jest trudnym zadaniem. Ze względu na możliwość udekorowania go wieloma przedmiotami, które znajdują się w domu, jego wykonanie nie jest drogie, ani pracochłonne, dlatego każdy, kto marzy o wyjątkowej dekoracji, powinien spróbować zrobić swój własny, oryginalny wazon ze słoika.
Tego typu wazonik, doskonale nadaje się jako prezent. Wystarczy zapakować go w celafon, ewentualnie dołączyć liścik i obdarować nim bliską osobę.