Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on maj 21, 2019 in Wnętrze |

Sztuczny śnieg- zjawiskowe dekoracje

Sztuczny śnieg- zjawiskowe dekoracje

Najpiękniejsze dekoracje świąteczne nie muszą być drogie. Świeże gałązki jodły lub świerku czy szyszki przyniesione z lasu są równie urocze jak drogie egzemplarze. Jeśli mamy w sobie nutkę dekoratorską, za pomocą kilku niezbędnych akcesoriów, możemy wyczarować piękne ozdoby. Śnieg w sprayu lub klej na gorąco będą w tym przypadku bardzo pomocne.
Sztuczny śnieg możemy rozpylić na wieniec lub na choinkę. Zazwyczaj utrzymuje się on na gałązkach do dwóch tygodni. Kupując śnieg w sprayu możemy natrafić na komplet z szablonami. Wówczas przykładamy szablon do okna lub lustra i tworzymy wzory.historia

Święta, historia, dekoracje

Należy wziąć pod uwagę, że śnieg w rozpylaczu powinny używać jedynie osoby dorosłe. Małe dziecko może przez nieuwagę prysnąć produktem do oka. Jest to bardzo niebezpieczne i grozi poparzeniem spojówki. Sztuczny śnieg powinien być także nietoksyczny. Należy przed zakupem sprawdzić skład oraz certyfikaty produktu.
Jeżeli chcielibyśmy udekorować duże powierzchnie, śnieg w rozpylaczu musi być w dużym opakowaniu. Jedno większe pudełko jest korzystniejsze cenowo niż śnieg w sprayu w kilku małych tubach.
Po świętach musimy dokładnie usunąć resztki produktu. W tym celu najpierw wycieramy powierzchnię, gdzie był sztuczny śnieg, mokrą ścierką. Następnie możemy umyć okno lub lustro płynem do szyb.
Śnieg w rozpylaczu to kwestia kilkunastu złotych. Niska cena i efektowne dekoracje z użyciem produktu, jakim jest śnieg w rozpylaczu przemawiają za tym, by skusić się na jego zakup.
Szczególnie wieczorem, przy blasku lampek choinkowych, dekoracje z użyciem śniegu wyglądają zjawiskowo i magicznie.