Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on sty 2, 2020 in Wnętrze |

Nie tylko przestronne i luksusowe – czym jeszcze wyróżniają się nowoczesne apartamenty?

Nie tylko przestronne i luksusowe – czym jeszcze wyróżniają się nowoczesne apartamenty?

Prestiżowa przestrzeń, doskonały widok z okna, wysokiej jakości wykończenie – budowa apartamentów to nie lada wyzwanie, jednak deweloperzy dokładają wszelkich starań w trosce o potrzeby wymagających lokatorów. Czym jeszcze wyróżnia się ta przestrzeń mieszkalna?

Apartamenty – wysoki standard życia

Piękne klatki schodowe, luksusowe windy, nowoczesna recepcja i w końcu same apartamenty – przestronny, łączący nowoczesne wzornictwo z wykorzystaniem luksusowych materiałów – zarówno konstrukcyjnych, jak i wykończeniowych. Wysoki standard idzie w parze z… wysokim stanem mieszkania, które niejednokrotnie bywa wyposażone w przestronny taras lub loggię. Ta przestrzeń mieszkalna zdecydowanie wyróżnia się architekturą. Budowa apartamentów z założenia ma na celu tworzyć miejsce, które będzie prestiżowe w każdym metrze – od wejścia aż po dach, na którym zwykle zlokalizowane są nowoczesne dwupiętrowe penthouse’y lub zielone tarasy. Z kolei lokatorzy parterowych mieszkań nierzadko mogą liczyć na własny skrawek zieleni, na którym z powodzeniem rozłożyć będzie można leżak lub delektować się poranną kawą na świeżym powietrzu.

W bliskim sąsiedztwie

Wysoki standard życia to jednak nie tylko luksusowe wnętrza, ale także prestiżowa okolica. Nowoczesne apartamenty zwykle zlokalizowany jest w modnej dzielnicy miasta lub tam, gdzie toczy się dynamiczne życie biznesowe. Tam, gdzie trwa budowa apartamentów, szybko pojawiają się renomowane kawiarnie lub galerie handlowe, a w przestrzeni parterowej samych apartamentowców – delikatesy i sklepiki, do których mieszkańcy mogą wstąpić na poranną kawę lub po zakupy.

Profesjonalna obsługa i ochrona

Inwestując w mieszkanie zlokalizowane w przestrzeni apartamentowca, zyskujemy jednak nie tylko okazję do życia w prestiżowym miejscu. Zwykle obsługa budynku lub luksusowego osiedla zapewnia także możliwość korzystania z licznych dodatkowych usług. Do dyspozycji mieszkańców pozostają siłownie, basen, sauna lub niekiedy nawet sale bilardowe. W wydzielonej części osiedla możemy znaleźć plac zabaw dostępny dla najmłodszych mieszkańców. W budynkach o podwyższonym standardzie doświadczony personel zadba nie tylko o utrzymanie porządku czy terenów zielonych, ale także o odbiór przesyłki kurierskiej pod naszą nieobecność.

Osiedla apartamentowe zapewniają także należytą ochronę swoim mieszkańcom. Pomimo że dostęp do wewnętrznego atrium dostępny jest tylko dla osób posiadających kod dostępu, nowoczesna przestrzeń wyposażona jest w całodobowe systemy ochrony oraz monitoring, który czuwa nad bezpieczeństwem lokatorów.