+48 693-908-554
  biuro@domoszklarz.pl

Naszym firma pełni kompleksowe usługi szklarskie, obejmujące obróbkę szkła i luster wraz z montażem i transportem.
Realizujemy zlecenia klientów indywidualnych oraz firm. Służymy też radą i pomocą w wyborze najlepszych rozwiązań technologicznych
oraz projektowych dla odbiorców naszych usług. Poniżej przedstawiamy pełną ofertę naszych usług.

ZABUDOWY SZKLANE

Oferujemy wszelkiego rodzaju zabudowy szklane wraz ze specjalistycznym transportem oraz profesjonalnym montażem na obszarze miasta Wrocław, a także w pozostałych miejscowościach województwa dolnośląskiego.
Nasza firma wykonuje zlecenia na zabudowy szklane i całoszklane dla biur, urzędów, sklepów, a także klientów indywidualnych. Stosujemy ramowy oraz bezramowy system montażu szkła z wykorzystaniem okuć wiodących marek. Do budowy szklanych ścianek wykorzystujemy bezpieczne szkło hartowane grubości 10 lub 12 mm wybranego przez klienta rodzaju (również szkło nieprzejrzyste lub odbarwione typu Optiwhite).
Wykonane przez nas zabudowy szklane cechuje solidność i estetyka. Przywiązujemy dużą wagę do bezpieczeństwa przyszłych użytkowników danej realizacji. Dopracowujemy do perfekcji każdy najmniejszy detal. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór eleganckich okuć do szkła, pozwalający na dopasowanie realizacji do indywidualnych potrzeb i wymagań klienta.
Zabudowy szklane i ścianki szklane są szczególnie chętnie stosowane w galeriach, urzędach i biurach, ale coraz częściej również we wnętrzach domów np. w łazienkach czy jako oddzielenie stref mieszkalnych różnego przeznaczenia. Zastosowanie ich we wnętrzach sprawia, że stają się one przestrzenne, eleganckie, harmonijne i niepowtarzalne.