+48 693-908-554
  biuro@domoszklarz.pl

Naszym firma pełni kompleksowe usługi szklarskie, obejmujące obróbkę szkła i luster wraz z montażem i transportem.
Realizujemy zlecenia klientów indywidualnych oraz firm. Służymy też radą i pomocą w wyborze najlepszych rozwiązań technologicznych
oraz projektowych dla odbiorców naszych usług. Poniżej przedstawiamy pełną ofertę naszych usług.

PANELE KUCHENNE

Nasza oferta obejmuje panele szklane kuchenne na wymiar z wykorzystaniem szkła hartowanego typu Optiwhite, szkła lakierowanego, lacobelu oraz szkła z motywem graficznym w jakości HD. Wykonujemy również panele szklane w elementach wielkogabarytowych. Podejmujemy się różnorodnych i nietypowych zleceń na terenie miasta Wrocław i okolicznych miejscowości.

Panele szklane kuchenne to alternatywa dla popularnych kafli. Wspaniale podkreślają charakter nowoczesnych wnętrz i nadają im elegancji. Coraz więcej osób podążających za modnym dizajnem wybiera właśnie ten rodzaj wykończenia swojej kuchni. Nie zapominajmy, że w wielu nowoczesnych projektach kuchnia to otwarta część mieszkania, musi więc być równie reprezentacyjna, jak i praktyczna. Szklane panele kuchenne to świetny sposób na osiągnięcie tego celu. Znajdują one coraz większą rzeszę odbiorców również ze względu na trwałość szkła hartowanego, wrażenie przestrzenności wnętrza oraz łatwe utrzymanie czystości.

Wybór paneli szklanych z motywem graficznym daje dodatkową możliwość zmiany grafiki na modniejszą po kilku latach użytkowania. Dzięki takiemu rozwiązaniu mimo upływu czasu można mieć wnętrze nadal na czasie, a do tego zaoszczędzone fundusze. W celu zdobycia większej ilości informacji na temat motywów graficznych na szkle, proszę zapoznać się z nasza ofertą dotyczącą grafiki HD na szkle.