+48 693-908-554
  biuro@domoszklarz.pl

Naszym firma pełni kompleksowe usługi szklarskie, obejmujące obróbkę szkła i luster wraz z montażem i transportem.
Realizujemy zlecenia klientów indywidualnych oraz firm. Służymy też radą i pomocą w wyborze najlepszych rozwiązań technologicznych
oraz projektowych dla odbiorców naszych usług. Poniżej przedstawiamy pełną ofertę naszych usług.

LACOBEL

Lacobel to szkło lakierowane, jednokolorowe z grupy float, pokryte z jednej strony wysokiej jakości lakierem.

Kolorowe szkło podkreśla nowoczesny charakter pomieszczeń, powiększa optycznie przestrzeń i pozwala na dodanie barwnych, atrakcyjnych wizualnie akcentów kolorystycznych we wnętrzach. Świetnie sprawdza się w kuchniach montowany nad blatami roboczymi, wokół kominków, jako panel ścienny w salonach. Stosowany jest też chętnie przez projektantów w restauracjach, biurach, sklepach czy gabinetach.

Posiadamy najaktualniejsze wzorniki dostępnych na rynku kolorów lacobelu. W palecie kolorów występuje ok. 14 odcieni podstawowych Lacobel REF oraz 15 odcieni dodatkowych lacobel RAL. Dzięki szerokiej palecie kolorów można odważnie aranżować nowoczesne wnętrza.

Szkło lacobel jest odporne na wysoką temperaturę maksymalnie do 120 stopni Celsjusza. Lacobel odpory jest również na promienie UV, nie odbarwia się, nie blaknie.

Lakier pokrywający wewnętrzną powierzchnię tafli nadaje jej trwałość oraz gwarantuje, że jej wygląd i barwa wraz z upływem czasu nie ulegną zmianie.

Polecamy dokonanie wyboru po obejrzeniu naszych próbek dostępnych kolorów lacobelu.