+48 693-908-554
  biuro@domoszklarz.pl

Naszym firma pełni kompleksowe usługi szklarskie, obejmujące obróbkę szkła i luster wraz z montażem i transportem.
Realizujemy zlecenia klientów indywidualnych oraz firm. Służymy też radą i pomocą w wyborze najlepszych rozwiązań technologicznych
oraz projektowych dla odbiorców naszych usług. Poniżej przedstawiamy pełną ofertę naszych usług.

BALUSTRADY SZKLANE

Nasza oferta obejmuje balustrady szklane wewnętrzne i zewnętrzne wraz dostawą oraz profesjonalnym montażem na terenie miasta Wrocław i jego okolic. Stosujemy przy tym szkło bezpieczne hartowane różnego rodzaju (również matowe i odbarwione typu Optiwhite) oraz różnej grubości, zazwyczaj jednak grubość szkła wynosi 12 mm. Precyzyjne pomiary i profesjonalny montaż balustrad szklanych, a przy tym konkurencyjne ceny to nasz atut.
W naszej ofercie znajdą Państwo również szeroki wybór okuć do szkła, pozwalający na odpowiednie ich dobranie względem preferowanego lub już istniejącego stylu wnętrza. W naszej ofercie znajdą Państwo dodatkowo kompletne balustrady szklane tarasowe i balkonowe. Kompleksowa usługa obejmuje również dobór i montaż ocynkowanych słupków nośnych.
Balustrady szklane z bezpiecznego szkła hartowanego o wzmocnionej wytrzymałości zapewniają bezpieczeństwo korzystania z sieci komunikacyjnych obiektów użyteczności publicznej i mieszkań prywatnych. Dają przy tym przestrzenny i nowoczesny efekt wizualny. Z wyżej wymienionych powodów są stosowane nie tylko we wnętrzach, ale coraz częściej na balkonach i tarasach.